Tour de Portugal: Madeira

Sporting the nickname “Floating Garden of the Atlantic,” Madeira is a fertile oasis in the Atlantic Ocean between Portugal and North Africa, popular for its lush green landscapes, flower gardens and wines.
Must-see places in Madeira include the Orchid Garden and the Laurissilva Forest, which harbors the world’s largest concentration of laurel.
The capital and largest city on Madeira is Funchal, home to historic churches, fortresses, tourist resorts and restaurants as well as the tree-lined Lido Promenade, which presents spectacular ocean views.

 

Boat

Cabo Girão
Girão Cape
Canyoning
Canyoning
Miradouro da Portela
Portela Viewpoint
Parapente
Paragliding
Vereda do Pico do Areeiro
Pico do Areeiro

Přezdívka “Plovoucí zahrada Atlantiku” nás nemůže nechat na pochybách, že Madeira je úrodná oáza v Atlantském oceánu mezi Portugalskem a severní Afrikou, která se pyšní bující zelenou krajinou, květinovými zahradami a vínem.
Mezi místa, která na Madeiře nesmíme opomenout, patří Orchidejová zahrada a Vavřínový les, v němž se můžeme setkat s nejvyšší koncentrací vavřínů na světě.
Hlavním a zároveň i největším městem Madeiry je Funchal, který v sobě, kromě historických kostelů, pevností, turistických letovisek a restaurací, skrývá i stromy lemovanou Promenádu Lido s nádhernými výhledy na oceán.

Deixe um comentário

Preencha os seus dados abaixo ou clique em um ícone para log in:

Logotipo do WordPress.com

Você está comentando utilizando sua conta WordPress.com. Sair /  Alterar )

Foto do Google

Você está comentando utilizando sua conta Google. Sair /  Alterar )

Imagem do Twitter

Você está comentando utilizando sua conta Twitter. Sair /  Alterar )

Foto do Facebook

Você está comentando utilizando sua conta Facebook. Sair /  Alterar )

Conectando a %s